Ballina Etiketimet Marcos Alonso Alonso

Etiketim: Marcos Alonso Alonso

Spanja, pro mbajtjes së Konferencës së Parë Ndërqeveritare me BE/ Ambasadori...

TIRANË, 18 qershor /ATSH/ Spanja mbështet plotësisht integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian dhe kërkon që Këshilli i Çështjeve të Përgjithshme të 22 qershorit...

Rezultatet e luftës kundër krimit/ Ambasadori i Spanjës dhe ai i...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Rezultatet e luftës kundër krimit nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrës ishin në qendër të vizitës miqësore dhe informuese, që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA