Ballina Etiketimet Manzë

Etiketim: Manzë

Manzë/ 280 shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit, shumë...

  TIRANË 10 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Manzë, Durrës, aty ku po ndërtohen një e nga një 280 shtëpi të dëmtuara nga...

Basha në Manzë: Asnjë qindarkë nga paratë publike apo fondet e...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte sot në një banesë të dëmtuar nga tërmeti, familja e së cilës jeton në...

Çuçi pranë familjeve të Radës në Manzë/ Të qenit bashkë, e...

TIRANË, 12 dhjetor/ATSH/ "Perëndimi i kësaj dite na gjeti pranë të tjera familjeve të Radës në Manzë, me të cilat ndamë besimin se të...

Basha në Manzë: Vlerësim sa më të shpejtë dhe real të...

TIRANË, 9 dhjetor/ATSH/- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vizitoi banorët e prekur nga tërmeti në Manzë, nga ku kërkoi vlerësimin sa më të...

Foto/ Fëmijët e Manzës, nis të ndihet atmosfera e festave të...

TIRANË, 9 dhjetor/ATSH/ Fëmijët e Manzës kanë nisur të ndjejnë atmosferën e bukur që shoqëron festat e fundvitit. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Rama me banorët në Manzë: Secili ka detyrat e veta në...

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot banorët e sistemuar në Manëz, ku janë vendosur edhe 15 njësitë e parë të lëvizshme...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA