Ballina Etiketimet Mail

Etiketim: mail

SHBA – Trump: Nuk më pëlqen maska, por fitojmë shumë nga...

UASHINGTON, 4 gusht /ATSH-ANSA/ - Më në fund presidenti amerikan, Donald Trump është i bindur për rëndësinë që ka vënia e maskës në publik. "Patriotët...

ITALI – Mjekët me këshilla dixhitale për pacientët

MILANO, 22 maj /ATSH-ANSA/ - Të paktën 85% e mjekëve të familjes dhe 81% e specialistëve të mjekësisë përdorin e-mail për të komunikuar me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA