Ballina Etiketimet Leli

Etiketim: Leli

Viti i ri shkollor në Vlorë, investime të rëndësishme infrastrukturore

TIRANË, 17 shtator/ATSH/- Kryetari i bashkisë Vlorë, Dritan Leli, i uroi një vit të mbarë shkollor për të gjithë fëmijët dhe mësuesit e kësaj...

Vlorë – Landfilli në Sherishtë i jep zgjidhje problemit të menaxhimit...

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ - Në afërsi të fshatit Sherishtë, njësia administrative Kaninë, Vlorë, pritet të ndërtohet një landfill i ri për menaxhimin e mbetjeve...

FOTO- Haradinaj në Vlorë: Fryma e vëllazërimit të rritet më tej

VLORË, 8 gusht/ATSH-Harilla Koçi/- Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, mbërriti sot në Vlorë ku u prit në një takim nga kryetari i bashkisë së...

Lungomare, investimi që i ndryshoi faqen Vlorës

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1362494630551505/     TIRANË, 23 korrik/ATSH/ - Rikonstruksioni i Shëtitores së Vlorës është ndër projektet më të mëdha të financuara nga BE-ja në Shqipëri në infrastrukturën urbane. Tashmë,...

FOTO/ Leli në Kosovë, promovim të resurseve që ofron Vlora

TIRANË, 4 qershor/ATSH/ - Kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, zhvilloi një vizitë dyditore në Kosovë, me qëllim promovimin e resurseve natyrore dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA