Ballina Etiketimet Le monde

Etiketim: le monde

Rama për “Liberation”: Nëse do të na shihnin etërit themelues të...

TIRANË, 21 shtator /ATSH/ - Kryeministri shqiptar, Edi Rama, i cili ka shprehur keqardhjen e tij për pasivitetin e shteteve të tjera të BE-së,...

Rama për ”Le Monde”: Informacioni i cunguar pashmangshmërisht shndërrohet në një...

TIRANË, 31 maj /ATSH/ - Prishja e ndërtesës së vjetër dhe të shkatërruar të Teatrit Kombëtar, në zemër të Tiranës, për t’u zëvendësuar nga...

PARIS – “Le Monde:” Italia me ekzekutiv dykrerësh

PARIS, 4 qershor /ATSH-ANSA/ - Me Di Maion dhe Salvinin, Italia ka tashmë një ekzekutiv me dy krena, ishte thelbi i një artikulli të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA