Ballina Etiketimet Laprake

Etiketim: laprake

Basha në njësinë 11 në Tiranë: Do garantojmë investime, punësim dhe...

TIRANË, 15 prill /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në turin e takimeve me qytetarë në Tiranë, është ndalur dhe...

“Fusha e Laprakës nga një hapësirë e zaptuar, në bizhu për...

TIRANË, 11 prill/ ATSH/ "Karta e studentit ofron sot 1.000 shërbime për studentët", ishte një nga lajmet e mira që, kryetari i Bashkisë së...

Një rruge në Laprakë i vendoset emri i dëshmorit “Arjan Sala”

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Këshilli bashkiak i Tiranës zyrtarizoi propozimin e kryebashkiakut Erion Veliaj për t’i vendosur një rruge të qytetit emrin e Dëshmorit...

Vokshi: Në 25 Prill kemi shansin për të votuar qeverinë që...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Kandidatja e PD në qarkun e Tiranës, Albana Vokshi takoi sot disa banorë në zonën e Laprakës. Vokshi tha se Erion...

Vokshi me mësuesit në Laprakë: Në 25 prill, keni në dorë...

TIRANË, 7 mars /ATSH – I. Vata-  Ish- deputetja e PD-së Albana Vokshi u takua sot me mësues në zonën e Laprakës. Gjatë bashkëbisedimit me...

LSI tradhtoi të majtën, Veliaj: Anëtarët në çdo njësi po bashkohen...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/- Braktisja e Lëvizjes Socialiste për Integrim nga anëtarët, por dhe drejtuesit e rëndësishëm të kësaj partie, për t’u rikthyer në familjen...

Nga një hapësirë e zaptuar, Lapraka me një tjetër terren të...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/- Një tjetër terren sportiv iu shtua sot kryeqytetit. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, inspektoi fushat e reja të volejbollit,...

Vokshi: Qeveria mendon për xhepin e vet, jo për të na...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH – I. Vata/ “Qeveria mendon për xhepin e vet, jo për të na punësuar ne”, tha sot, ish-deputetja e PD-së...

Veliaj me banorët e Laprakës: Transformimi është i prekshëm. PD ju...

TIRANË, 17 shkurt/ATSH/ Për kryetarin e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, Njësia 11 ka pësuar një transformim të jashtëzakonshëm, ndaj mjafton që njerëzit të...

Kryemadhi: Prioriteti ynë, përfshirja e të rinjve në politikë dhe vendimmarrje

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me votuesit për herë të parë në zonën e Laprakës. Kryemadhi u...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA