Ballina Etiketimet Kursi i kembimit

Etiketim: kursi i kembimit

Kursi këmbimit/ Leku humb terren në raport me euron dhe dollarin

TIRANË, 27 prill /ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën dollari amerikan  forcoi pozitat me 0,23 lekë, krahasuar me një ditë më...

Kursi i këmbimit/Leku forcon pozitat me dollarin, humb terren me euron...

TIRANË, 26 prill /ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të hënën, leku forcoi pozitat në raport me monedhën e gjelbër amerikane, ndërsa humbi...

Kursi i këmbimit gjatë javës/ Në raport me lekun, humb terren...

TIRANË, 24 prill  /ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, gjatë javës 19-24 prill,  monedhat e huaja, dollari amerikane, paundi britanik e franga zvicerane,...

Kursi i këmbimit/ Leku forcon pozitat ndaj valutave

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Leku ka forcuar pozitat në raport me monedhat e huaja, ndërsa u nënçmua lehtë me euron, të premten në tregun...

Kursi i këmbimit gjatë javës/ Në raport me lekun, humb terren...

TIRANË, 10 prill  /ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, gjatë javës 5-10 prill,  monedha e gjelbër amerikane, euro dhe paundi britanik, humbën terren...

Këmbimi valutor/ Euroja, e qëndrueshme ndaj lekut

TIRANË, 24 mars / ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas të mërkurën, monedha e përbashkët europiane ka ruajtur pozita të qëndrueshme në raport...

Ecuria javore e kursit të këmbimit/ Leku forcoi pozitat ndaj euros...

TIRANË, 21 mars /ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, gjatë javës 15-21 mars,  monedha vendase, leku forcoi pozitat ndaj euros dhe humbi terren...

Kursi i këmbimit/ Euroja e qëndrueshme, dollari u forcua me 0.33...

TIRANË, 19 mars  /ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të premten, euroja ruajti pozita të qendrueshme ndaj lekut, ndërsa dollari forcoi pozitat...

Ecuria javore e kursit të këmbimit/ Leku forcoi pozitat ndaj euros...

TIRANË, 13 mars /ATSH/ Monedha vendase, leku ka regjistruar një javë  (8-13 mars)    pozitive në raport me euron dhe dollarin amerikan, ndërsa humbi...

Kursi i këmbimit/ Leku forcon pozitat me 0,59 pikë ndaj dollarit,...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Në tregun e e këmbimit valutor vendas, të enjten, leku forcoi pozitat në raport me dollarin amerikan dhe humbi lehtë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA