Ballina Etiketimet Kurs

Etiketim: kurs

Sezoni turistik, leku fiton terren në raport me monedhat e huaja

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Rritja e investimeve të huaja, rritja e remitancave dhe një sezon më i mirë turistik se një vit më parë forcuan...

Forcohet dollari amerikan, euroja e paundi humbasin terren

TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten dollari amerikan forcoi pozitat në raport me lekun, krahasuar me një ditë më...

Leku humbet terren në raport me monedhat e huaja

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të mërkurën leku u zhvlerësua ndaj monedhave të huaja. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë,...

Kursi i këmbimit/ Forcohet dollari amerikan, euroja humbet terren

TIRANË, 2 korrik/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten dollari amerikan forcoi pozitat në raport me lekun, krahasuar me një ditë më...

Kursi i këmbimit/ Forcohen dollari dhe paundi, euroja dhe franga humbasin...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të mërkurën dollari amerikan dhe paundi britanik fituan terren në raport me lekun, ndërsa...

Kursi i këmbimit/ Forcohet lehtë dollari amerikan, zhvlerësohet paundi britanik

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të martën dollari amerikan (USD) forcoi pozitat me 0,09 lekë, krahasuar me një ditë...

Kursi i këmbimit/ Leku fiton terren ndaj dollarit dhe euros, forcohet...

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të mërkurën leku fitoi terren ndaj dollarit amerikan dhe monedhës së gjelbër europiane, ndërsa u...

Kursi i videoanalistit, vijon regjistrimi i pjesëmarrësve në FSHF

TIRANË, 11 shtator /ATSH/ Edhe pak ditë kanë mbetur nga starti i kursit për videoanalistë të futbollit, që organizohet nga FSHF. Federata Shqiptare e Futbollit...

Akademia e Nënoficerëve “Thomson”/ Vijojnë kurset për të rritur më tej...

TIRANË, 14 qershor/ATSH/ Akademia e nënoficerëve “Thomson” ka rinisur në mjedise të hapura, duke respektuar masat anti COVID-19, kurset fillestare dhe të avancuara të...

Këmbimi valutor/ Leku forcoi pozitat ndaj monedhave të huaja

TIRANË, 16 maj /ATSH/ Tregu i këmbimit valutor vendas, gjatë kësaj jave reflektoi forcimin e pozitave të Lekut, ndaj monedhave të huaja. Sipas kursit zyrtar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA