Ballina Etiketimet Kombetar punesim

Etiketim: kombetar punesim

Program i ri kombëtar për punësimin

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155699444666523/ TIRANË, 31 Mars/ATSH-Maela Marini/.- Një program i ri kombëtar për punësimin "Punësimi 2021" po përgatitet për t'u lançuar nga qeveria së shpejti dhe synon...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA