Ballina Etiketimet Këshilli i Legjislacionit

Etiketim: Këshilli i Legjislacionit

Ndryshimet Kushtetuese për sistemin zgjedhor/ 7 ditë kohë për 4 ekspertët...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Kuvendi i ka lënë 7 ditë kohë 4 ekspertëve konstitucionalistë për t’u kthyer përgjigje pyetjeve të deputetëve për ndryshimet kushtetuese për...

Rrëzohet kërkesa e opozitës për ndërprerjen e mandatit të kryeprokurores Marku

TIRANË, 27 Shkurt/ATSH/.- Këshilli i Legjislacionit rrëzoi sot kërkesën e opozitës për ndryshime kushtetuese lidhur me zgjedhjen e Prokurorit të Përgjithshëm. Këshilli i Legjislacionit dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA