Ballina Etiketimet Kck

Etiketim: kck

Lamallari: Përmes shënjestrimit të pasurive të krimit të organizuar, Akti Normativ...

TIRANË, 8 mars/ATSH-A. Fortuzi/- Përmes shënjestrimit të pasurive të krimit të organizuar, Akti Normativ mbron ekonominë e ligjshme. Zëvendësministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, gjatë një...

“Sa më shumë forcohet SPAK, aq më shumë rritet tensioni”, Spiropali:...

TIRANË, 5 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/ "Sa më shumë forcohet SPAK, Gjykata e Lartë dhe ajo Kushtetuese, aq më shumë rritet tensioni dhe aq më shumë...

“Vrasje, drogë dhe armëmbajtje pa leje”/ OFL u dërgon formularin e...

TIRANË, 5 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/ Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar sot formularin e vetëdeklarimit tre subjekteve të cilët kanë mbi supe vepra të...

Paketa Anti KÇK/ Shameti: Mekanizëm në përkrahje të veprimtarisë së SPAK-ut

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ - Deputeti i Partisë Socialiste, Adnor Shameti gjatë një interviste televizive duke folur mbi paketën Anti KÇK theksoi se është...

Paketa Anti KÇK/ Gjonaj: Sekuestrimi i pasurive kriminale flet për rezultate

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Akti normativ i paketës Anti KÇK përmban një sërë masash të përkohshme për të gjitha pasuritë, ku njëkohësisht si masa parandaluese...

Paketa Anti KÇK/ Hyseni: Goditja e pasurive të krimit mjet shumë...

TIRANË, 10 shkurt /ATSH-A. Fortuzi/ Goditja e pasurisë është një mjet tejet efikas për të luftuar krimin e organizuar, dhe në këtë prizëm ka...

“Anti KÇK”/ Voda: Sot aksioni i dytë i Operacionit Forca e Ligjit

TIRANË, 4 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/ Gjatë ditës së sotme pritet zhvillimi i operacionit të dytë të strukturës operacionale "Forca e Ligjit", në kuadër të hyrjes...

“Anti KÇK” lufton pushtetin ekonomik të krimit, Kuko: Nuk ka mbivendosje...

TIRANË, 3 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/ Akti normativ "ANti KÇK" është një përshkallëzim i luftës ndaj krimit të organizuar. Romina Kuko, zv.ministre e Brendshme, gjatë një interviste...

Paketa “Anti KÇK”/ PD e ka krimin mjet politik kundër qeverisë,...

TIRANË, 3 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama reagoi sot lidhur me deklaratat e Partisë Demokratike për kushtetutshmërinë e paketës "Anti KÇK".  Kreu i qeverisë u shpreh...

Anti KÇK/ Lamallari: “Ndiq paranë”, qasja më efektive kundër krimit të...

TIRANË, 3 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/ "Ndiq paranë" është qasja më efektive kundër krimit të organizuar", përmes kësaj motoje është ngritur dhe struktura e posaçme "Forca...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA