Ballina Etiketimet Karta identiteti

Etiketim: karta identiteti

Meta: Shumë qytetarë rrezikojnë të mos votojnë, të zgjatet vlefshmëria e...

TIRANË, 5 mars/ATSH/ Presidenti Ilir Meta, i është drejtuar me një shkresë zyrtare Kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi, Kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të...

Propozimi për shtyrjen e vlefshmërisë së kartave të identitetit/ Çuçi: Askush...

TIRANË, 22 shkurt/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi deklaroi sot, në një prononcim për mediet jashtë selisë së Kuvendit, se po shikohet me vëmendje...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Celibashi apel qytetarëve: Rinovoni dokumentin e identifikimit...

TIRANË, 31 janar/ATSH/- Për të marrë pjesë në zgjedhjet e 25 prillit çdo qytetar me të drejtë vote, duhet të ketë një kartë identiteti...

Çuçi thirrje qytetarëve: Aplikoni për rinovimin e ID-së, i vetmi mjet...

TIRANË, 15 janar /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi u bën thirrje qytetarëve që iu ka skaduar karta e identitetit (ID) të aplikojnë për...

Lleshaj, apel qytetarëve: Pajisuni me karta identiteti që të përfitoni shërbimet...

TIRANË, 2 dhjetor/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ishte sot për inspektim në zyrën e aplikimit për dokumente biometrike, në Njësinë Administrative nr. 6,...

Kuko apel qytetarëve: Rezervoni sa më shpejt takimin dhe më pas...

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Zëvendësministrja e Brendshme Romina Kuko gjatë inspektimit në Zyrën e Aplikimit tek Njësia 1 në Tiranë tha se "një pjesë e...

Letënjoftim elektronik pa afat/ 135 000 të moshuar mbi 75 vjeç...

TIRANË, 9 korrik/ATSH-A. Fortuzi/- 135 000 të moshuar do të përfitojnë drejtpërdrejt nga projektligji i qeverisë për t'u ardhur në ndihmë të moshuarve mbi...

FOTO-Rifillon shpërndarja e kartave të identitetit në Gjirokastër/ Prefekti Aliaj: Qytetarët...

TIRANË, 8 maj/ATSH/ Prefekti i qarkut të Gjirokastrës, Astrit Aliaj ndoqi sot nga afër rifillimin e procesit të shpërndarjes së kartave të identitetit nga...

Voda për ATSH: Brenda javës pritet të rinisë procesi i aplikimit...

TIRANË, 5 maj/ATSH - A. Fortuzi/ Brenda kësaj jave pritet të rinis procesi aplikimit për karta identiteti dhe pasaporta biometrike. Zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda,...

COVID-19/Marrja e ID dhe pasaportës me orar, Lleshaj nga Durrësi: Atyre...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ - “Të gjitha kartat apo pasaportat, të cilave u ka mbaruar afati i vlefshmërisë gjatë periudhës së epidemisë, do të konsiderohen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA