Ballina Etiketimet Karaburun

Etiketim: Karaburun

FOTO/ Karaburuni dhe Sazani destinacioni i 1700 turistëve vetëm në fundjavë

TIRANË, 8 korrik/ATSH/- Bukuritë dhe magjitë që natyra i ka falur Parkut Kombëtar Detar Karaburun-Sazan ishin destinacioni i 1700 turistëve vendas e të huaj...

Karaburun, nxirren nga deti 12 predha artilerie dhe 1 bombë aviacioni

TIRANË, 4 maj/ATSH/- Dymbëdhjetë predha artilerie dhe një bombë aviacioni, municione luftarake të Luftës së II Botërore janë gjetur në plazhin e Shën Vasilit...

Karaburuni dhe Sazani, destinacioni i 3596 turistëve

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ - Sazani dhe Karaburuni edhe gjatë muajit shtator mbetet ndër destinacionet më mbresëlënëse për turistët vendas dhe të huaj, të cilët...

Karaburuni dhe Sazani, destinacionet e preferuara të 45 mijë turistëve

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ - Bukuritë dhe magjitë që natyra i ka falur Parkut Kombëtar Detar Karaburun-Sazan ishin ndër destinacionet më mbresëlënëse për 45 000...

FOTO/ 6000 turistë me anije turistike drejt Sazanit dhe Karaburunit

TIRANË, 1 gusht/ATSH/- Sazani dhe Karaburuni, vijojnë të mbeten ndër destinacionet më mbresëlënëse për turistët vendas dhe të huaj, të cilët shijojnë bukuritë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA