Ballina Etiketimet Kantier

Etiketim: kantier

Kantieri i shëndetësisë/ Vazhdon puna pa u ndalur për rindërtimin e...

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "vazhdon pa u ndalur puna për rindërtimin e spitaleve moderne nga veriu në jug". Kryeministri ndau...

Vjosa zonë e mbrojtur, nuk ndërtohen HEC-e

TIRANË, 1 prill/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, "në 2022-in ne do të kemi ujë të pijshëm 24 orë me cilësi në...

Kantieri i Rindërtimit në Kavajë/ Lagjja e re me 7 pallate...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot kantierin e Rindërtimit në Kavajë, ku po lind një lagje e re me 7 pallate...

11 kantiere të Rilindjes që po e transformojnë Laçin

TIRANË, 15 mars/ATSH/ Në Bashkinë e Laçit janë 11 kantiere të rilindjes pas tragjedisë së tërmetit ku punohet intensivisht e që do t’i japin...

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hap fazën përmbyllëse të reformës në...

TIRANË, 19 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama inspektoi sot punimet në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial të Fierit, ku shprehet ai, “progresi i përditshëm...

Porti i ri i Vlorës në kantier ndërtimi brenda 3 muajve

TIRANË, 19 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, "për 2-3 muaj do të jetë në kantier projekti i ndërtimit të portit të...

Nga shkollat e kopshtet që po përfundojnë, te kthimi i familjeve...

TIRANË, 3 shkurt/ATSH/ Rilindja pas tërmetit në Shijak, vazhdon me kopshtet e shkollat që po përfundojnë dhe ku pas infrastrukturës së re të ujësjellës...

“21 ditët e punës në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial të...

TIRANË, 3 shkurt/ATSH/ Në kantierin e spitali rajonal të Fierit po punohet natë e ditë, me tre turne për të përmbushur angazhimin e qeverisë...

FOTOGALERI-Kantieri i rindërtimit në Thumanë/ Së shpejti hap dyert shkolla e...

TIRANË, 2 shkurt/ATSH/ Një kompleks i madh rezidencial me gjithë infrastrukturën e nevojshme komunitare po ngrihet në Thumanë, ku po marrin formë pallatet e...

Punime intensive në spitalin rajonal të Fierit/ Balluku: Pavarësisht reshjeve të...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/ Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut, puna në kantierin e spitalit rajonal të Fierit nuk ka ndaluar dhe brenda 3 muajve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA