Ballina Etiketimet Kandidate

Etiketim: kandidate

Najada Çomo kandidate për deputete e PS-së në zgjedhjet e 25...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se mjekja Najada Çomo, shefja e Spitalit Infektiv do të kandidojë për deputete e Partisë Socialiste...

Topalli prezanton kandidatë për deputetë në Lezhë: Një listë që për...

TIRANË 2 mars/ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli prezantoi sot listën e kandidatëve për deputetë të kësaj partie në zgjedhjet e 25...

Celibashi thirrje subjekteve zgjedhore: Dorëzoni brenda afateve dokumentacionin e kandidimit

TIRANË, 1 mars /ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi u ka bërë thirrje sot subjekteve zgjedhore të dorëzojnë brenda afateve dhe jo në...

Mandati i tretë vëmendje të veçantë Durrësit/ Shkodra ka paguar gjatë...

TIRANË, 28 shkurt/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama konfirmoi sot se në zgjedhjet e 25 prillit do të jetë pjesë e skuadrës edhe në Durrës...

Pjesë e skuadrës Kombëtare të PS në zgjedhjet e 25 prillit/Ambicia...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Në aktivitetin "Deputeti që duam" u prezantuan sot disa prej finalistëve që do të jenë pjesë e Skuadrës Kombëtare të...

Mediu: Kërkojmë reciprocitet dhe respekt

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu kërkoi reciprocitet, respekt dhe vlerësim të njerëzve të Partisë Republikane. Gjatë aktiviteti për prezantimin e...

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi u ndalon kandidimin 3 kandidatëve për...

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ Këshilli i Emërimeve në Drejtësi (KED) vendosi sot ndalimin e tre kandidatëve për postet vakante në Gjykatën Kushtetuese KED vendosi në...

BKH mbyll intervistat për përzgjedhjen e kandidatëve për fazat e mëtejshme...

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/ Komisioni i Përzgjedhjes i Byrosë Kombëtare të Hetimit mbylli fazën e intervistës dhe përzgjedhjes së kandidatëve, për fazat e mëtejshme të...

BRUKSEL – BE mbështet kandidaten nigeriane për postin më të lartë...

BRUKSEL, 26 tetor /ATSH-DPA/ - Bashkimi Europian mbështet kandidaturën e nigerianes Ngozi Okonjo-Iweala në garën mes dy personave për postin më të lartë në...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Përmbyllet procesi për vlerësimin e kandidatëve të...

TIRANË, 23 tetor /ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi deklaroi sot se, Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve pranë PD, përmbylli dje...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA