Ballina Etiketimet Kamez

Etiketim: Kamez

Rindërtimi në Kamëz/ Kopshti “Niko Hoxha”, mjedise me standarde europiane për...

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Kopshti "Niko Hoxha" në Kamëz do të mirëpresë 200 fëmijë në këtë 26 nëntor, në mjedise të reja të projektuara sipas...

Premtim i mbajtur, familja Loka merr legalizimin e shtëpisë/ 13 mijë...

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Familja e Rexhep Loka në Kamzë me 8 anëtarë mori më në fund legalizimin e shtëpisë, që prisnin ta merrnin që...

Kantieri i ujit në Kamzë/ 21 mijë banorë 24 orë ujë...

  TIRANË, 19 shtator/ATSH/ Rreth 21 mijë banorë të Kamzës do të kenë 24 orë ujë të pijshëm e me cilësi brenda vitit 2021 pas...

“Thirreshin për miting e shfrytëzoheshin për votë, por kurrë nuk u...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali inspektoi sot disa prej investimeve që po kryhen në Bathore, ku realiteti...

Kantieri i ujit në Kamëz, furnizim pa ndërprerje për 53 372...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/364738997875256/ TIRANË, 11 shtator /ATSH/ Kantieri i ujit në Bathore - Frutikulturë - Laknas -Zallmner, një investim për 53 372 banorë të Kamzës do t'i...

Spiropali: Të vendosur të bëjmë histori në Kamëz me një fitore...

TIRANË, 8 shtator /ATSH/ -“Djem dhe vajza, burra dhe gra, të vendosur të bëjnë histori në Kamëz me një fitore bindëse në 2021-shin për...

Nis rikonstruksioni i shkollës “Jashar Hoxha” në Paskuqan/ Përfitojnë 1400 nxënës

TIRANË, 26 gusht /ATSH/ - Ka nisur riksontruksioni i shkollës “Jashar Hoxha” në Paskuqan. Kryetari i Bashkisë së Kamzës, Rakip Suli ka publikuar disa foto...

FOTO/ Vijon modernizimi infrastrukturës në Kamëz, asfaltohet rruga “Mit’hat Frashëri”

TIRANË, 13 korrik/ ATSH- A. Fortuzi/- Nga rrugë me baltë, e lënë në harresë, tashmë falë investimit nga bashkia Kamëz në njësinë Administrative Paskuqan,...

Grantet e Rindërtimit në Kamzë/ Përfitojnë drejtpërdrejt nga pagesat 771 familje...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Bashkia e Kamzës shpërndan sot 163 milionë e 890 mijë lekë për 771 familje, të cilat përfitojnë drejtpërdrejt nga dhënia e...

6 zyra të reja informacioni për pagesat e ujësjellësit në Kamëz

https://www.facebook.com/108419860536646/videos/297816527902195/   TIRANË, 23 maj/ATSH/ -Pagesat dhe arkëtimet e shërbimit të ujësjellësit në bashkinë e Kamzës do të bëhen në 6 zyrat e reja të Informacionit. Bashkia...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA