Ballina Etiketimet Kamez

Etiketim: Kamez

Rehabilitim i pallateve të dëmtuara për 230 familje në Kamëz

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Në Babrru, Kamëz, vijon rehabilitimi i pallateve të dëmtuar nga tërmeti, ku për 230 familje do të ketë një cilësi krejt...

Kamëz, 11 kantiere në infrastrukturën arsimore të dëmtuara nga tërmeti

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Në Kamëz vijon puna me ritme të larta për ndërtimin dhe rikonstruksionin e çerdheve, kopshteve dhe shkollave, të cilat janë nga...

Granti i BE-së/ Lançohet nga Kamza programi i investimeve në sektorin...

TIRANË, 21 qershor /ATSH/ Kreu i delegacionit të Bashkimit Europian në Tiranë, ambasadori Luigi Soreca u shpreh sot se gjatë aktivitetit në Kamzë se...

Rikonstruksion total i gjimnazit “Ibrahim Rugova”/ Ndërtim i të parës çerdhe...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Rikonstruksion total i gjimnazit "Ibrahim Rugova" dhe ndërtim i të parës çerdhe publike në qendër Kamzë. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet...

ADISA së shpejti edhe në Kamëz, shërbime pranë vendbanimit për 150...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Agjencia e Ofrimit të Shërbimeve Publike të Integruara (ADISA) do të hapë në shtator qendrën e re edhe për Kamzën. Lajmi u...

Javët e Europës 2021/ Autobusi i BE ndalon në Kamzë, 15 milionë...

TIRANË, 18 maj /ATSH – I. Vata/ Ambasadori i BE-së në Shqipëri, Luigi Soreca deklaroi sot se 15 milion euro nga buxheti i përgjithshëm...

Kamëz/ Vijon puna me bllokun e dytë të shkollave të reja,...

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Në Bashkinë e Kamzës po vijon puna papushim me bllokun e dytë të shkollave të reja të cilat u dëmtuan nga...

Spiropali në Kamëz, merr më shumë vota sesa e gjithë lista...

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Pas përfundimit të numërimit të votave për partitë, ka nisur prej disa orësh numërimi i votave preferenciale për kandidatët, ku bien...

“Historike, Kamza 4000 vota më shumë se në 2017”/ Spiropali: Vora...

TIRANË, 28 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesja politike e PS për qarkun Tiranë, Elisa Spiropali, në një prononcim nga selia rozë duke falenderuar...

Basha nga Kamza: Jemi në rrugën e një fitoreje të jashtëzakonshme,...

TIRANË, 20 prill /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar takimin e radhës në Kamzë. Në fjalën e tij...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA