Ballina Etiketimet KAMALA

Etiketim: KAMALA

SHBA- Biden-Harris, ceremoni për viktimat e COVID-19

UASHINGTON, 22 shkurt /ATSH-DPA/- Presidenti i SHBA Joe Biden dhe zëvendëspresidentja Kamala Harris do të mbajnë një ceremoni për të përkujtuar qindra mijëra njerëz...

SHBA – Kamala Harris zyrtarisht zëvendëspresidentja e parë e SHBA-së

UASHINGTON, 20 janar /ATSH-AFP/ - Demokratja, Kamala Harris bëri sot betimin si zëvendëspresidente e SHBA-së, duke hyrë në librat e historisë si gruaja e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA