Ballina Etiketimet Istagram

Etiketim: istagram

Instagram mbush 10 vjeç

VIRXHINIA, 5 tetor /ATSH-ANSA/ - Rrjeti social Instagram mbush nesër 10 vjeç. Brenda një kohe të shkurtër ai u bë një nga platformat më të...

FUTBOLL – Ronaldo personi më i ndjekur në botë në Instagram

TORINO, 30 janar /ATSH/ - Cristiano Ronaldo është bërë personi më i ndjekur në Instagram me 200 milionë ndjekës, shkruan e përditshmja italiane ''Il...

TEKNOLOGJI – Instagrami luftë bullizmit me dy aplikacione të reja

NJU JORK, 6 tetor /ATSH-ANSA/ - Gjiganti Instagram del kundër bullizmit me dy aplikacione të reja. I pari quhet ''Silenzia'' dhe u vu në përdorim...

FOKUS – FB fshin adresa me qendër në Rusi

NJU JORK, 7 maj /ATSH-DPA/ - Kompania Facebook fshiu nga platforma e tij disa faqe, grupe dhe llogari me bazë në Rusi si pjesë...

SOFT NEWS – Edhe Steinmeier hap… Instagram!

BERLIN, 11 shkurt /ATSH-DPA/ - Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier i është bashkuar rrjetit social Instagram, në të cilin do të paraqesë punën e tij...

TEKNOLOGJI – Instagrami shton mesazhet zanore

ROMË, 11 dhjetor /ATSH-ANSA/- Rrjeti social Instagram do t'i bashkohet aplikacionit  WhatsApp duke shtuar mesazhet zanore. Kjo veçori, që tashmë është në dispozicion për shumë...

NJU-JORK – Bashkëthemeluesit e Instagramit largohen, gati për kapitullin tjetër

NJU-JORK, 25 shtator /ATSH-DPA/ - Shefi ekzekutiv i Instagramit, Kevin Systrom thotë se ai dhe bashkëthemeluesi, Mike Krieger po largoheshin nga kompania "për të...

TEKNOLOGJI – Instagram provon të sfidojë Amazon në tregun online

ROMË, 24 shtator /ATSH-ANSA/ - Tregu online është gjithnjë një vend sfidash dhe fitimesh, ku gjigantët  si Amazon dhe eBay, mbikëqyrin tregun botëror që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA