Ballina Etiketimet Imporet te celikut

Etiketim: imporet te celikut

SHBA – Sanders: Meksika dhe Kanadaja mund të përjashtohen nga skema...

UASHINGTON, 7 mars /ATSH-AFP/ - Shtëpia e Bardhë sugjeroi sot mundësinë e përjashtimit të Meksikës dhe Kanadasë nga skema e taksimit mbi importet e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA