Ballina Etiketimet Ilirjan Celibashi

Etiketim: Ilirjan Celibashi

Shkelje e Kodit Zgjedhor, sanksion administrativ drejtorit të shkollës së mesme...

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi vendosi sot të dënojë me gjobë në masën 5000 lekë drejtorin e shkollës së mesme...

Raporti i OSBE/ODIHR, Celibashi: Vlerësime pozitive për administrimin e procesit

TIRANË, 28 korrik /ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi reagoi sot pas publikimit të raportit final të OSBE/ODIHR për zgjedhjet parlamentare të 25...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Celibashi: Hetime për disa çështje nga SPAK...

TIRANË, 26 maj /ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve tha se për zgjedhjet e 25 prillit kanë nisur hetimet për disa çështje. “Për zgjedhjet e 25...

“Procesi zgjedhor i suksesshëm”/ Celibashi: Deri tani vetëm një ankesë në...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi  deklaroi sot se, ka vetëm një ankesë në KQZ për zgjedhjet e 25 prillit,...

Ambasadori i Italisë takon Celibashin: Dënojmë me vendosmëri aktet e dhunës...

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Ambasadori i Italisë në Tiranë, Fabrizio Bucci, zhvilloi sot një takim me Komisionerin Shtetëror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi. Bucci tha se...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Celibashi: 107,024 të rinj do të votojnë...

TIRANË, 9 prill /ATSH/ 107,024 të rinj do të votojnë për herë të parë në 25 prill 2021. Lajmin e ka bërë të ditur sot...

“Celulari nuk do lejohet brenda qendrës së votimit”/ Celibashi: Kamera vëzhguese...

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka deklaruar se në zgjedhjet e 25 prillit të gjithë qytetarëve që...

Celibashi-Gajda: Partitë politike dhe kandidatët të mos përdorin gjuhë urrejtjeje dhe...

TIRANË, 25 janar /ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi dhe Komisioneri për Mbrojtjen nga Diskriminimi, Robert Gajda nënshkruan sot rekomandimet e përbashkëta për...

Celibashi takon përfaqësues të shoqërisë civile: Platformë informuese për qytetarët dhe...

TIRANË, 23 tetor /ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi priti në takim përfaqësues të shoqërisë civile, Megi Reçi, koordinatore e projektit Civil Rights...

Ilirjan Celibashi zgjidhet Komisioner Shtetëror i Zgjedhjeve, Lealba Pelingu votohet nënkomisionere

TIRANË, 5 tetor /ATSH/ Në seancën e sotme plenare të Kuvendit u votua edhe krijimi i Komisionit të ri Qendror të Zgjedhjeve. Deputetët e Kuvendit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA