Ballina Etiketimet Hoxha

Etiketim: Hoxha

“Ndal gjobave politike”, PD denoncon fushatën e qeverisë: Goditje selektive ndaj...

TIRANË 15 shtator /ATSH-I.Vata/ Sekretari për klimën e Biznesit, në Partinë Demokratike, Flamur Hoxha ka reaguar sot në lidhje me gjobat ndaj biznesi, ku...

Indrit Hoxha: Emri im ishte hequr si anëtar i PD-së, ky...

TIRANË, 13 qershor /ATSH/ Indrit Hoxha, ka reaguar sot, që i është hequr emri si antar i PD-së. "Shkova në njësinë 8 në degën e...

Kraja: Drejt përfundimit hetimet për gjyqtaren Hoxha

TIRANË, 10 Maj/ATSH/ "Rihapja e dosjes "Gërdeci" vjen për shkak se akuzat e ngritura ndaj Fatmir Mediut kur ndodhi ngjarja, nuk u hetuan për...

Rektori Hoxha: Provimet në auditore ose online të kombinuara në raport...

TIRANË, 6 maj/ATSH/ Rektori i Universitetit të Tiranës, Artan Hoxha tha sot se “sezonin e provimeve sipas vlerësimit tonë do ta zhvillojmë në auditor...

Zëdhënësja e KQZ-së: Asnjë problematikë në shpërndarjen e bazës materiale, në...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Zëdhënësja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Drilona Hoxha tha sot se “deri tani ka pasur disa problematika në qendra votimi dhe...

Zgjedhjet/ KQZ kryen shpërndarjen e fletëve të votimit në shumicën e...

TIRANË, 22 prill /ATSH – I. Vata/ Zëdhënësja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Drilona Hoxha, ka bërë me dije se ditën e sotme është...

Hoxha takim me familjet e përmbytura nga HEC Fierzë: Brenda 2...

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Drejtuesi politik i PD në qarkun Kukës, Flamur Hoxha ka zhvilluar një takim me përfaqësues të shoqatës së familjeve të...

Hoxha me banorët në Kukës: PD do të heq traun mes...

TIRANË, 13 mars /ATSH – I. Vata- Drejtuesi i qarkut të Kukësit, Flamur Hoxha gjatë një takimi me banorët, vuri në dukje kushtet e...

Nuk u përfshi në listë nga Basha/ Nënkryetari i FRPD-së, Lisandër...

TIRANË, 9 mars /ATSH – I. Vata/ Nënkryetari i FRPD-së Lisandër Hoxha, ka dhënë dorëheqjen, pasi kreu i PD, Basha e la jashtë listës...

Ministri i Bujqësisë i Maqedonisë së Veriut për ATSH-në: Nga viti...

TIRANË, 8 tetor /ATSH/ Lehtësimi i barrierave tregtare mes Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriu dhe konkretizimi i marrëveshjes që kanë nënshkruar të dy qeveritë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA