Ballina Etiketimet Heronj

Etiketim: heronj

Meta nderon 4 heronjtë e Vlorës: Sakrifikuan jetën në emër të...

TIRANË, 18 tetor/ATSH/ Presidenti Ilir Meta nderoi sot herozimin e 4 heronjve të Vlorës, Hajredin Bylyshi, Mumin Selami, Barjam Tushi dhe Hiqmet Buzi. "Si sot,...

Heronj/ Mjekët në momente pune, të përqendruar për ekzaminim sa më...

TIRANË, 18 gusht/ATSH/ Mjekët janë heronjtë e heshtur të Shqipërisë çdo ditë, por sidomos në ato më vështirat. Për shkak të luftës kundër përhapjes së...

FOTO/ Ekipi mjekësor shqiptar në Itali, Balla: Heronj që po nderojnë...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla i cilësoi mjekët dhe infermierët që u dërguan nga Qeveria shqiptare në...

VIDEO-FOTO/ Tre elektriçistët ‘heronj’ që sfiduan dëborën në Valbonë

TIRANË, 20 janar/ATSH/- Reshjet e dendura të dëborës në parkun Kombëtar të Valbonës, në lartësinë e 800 metrave mbi nivelin e detit, nuk i...

Thaçi shpall heronj gjashtë dëshmorë nga komuna e Gjakovës

PRISHTINË, 29 mars/ATSH/.- Me dekret të presidentit të Republikës së Kosovës Hashim Thaçi, sot janë shpallur heronj gjashtë dëshmorë të kombit nga komuna e Gjakovës,...

Ky vit do shënojë marrëdhënie të re të përballjes së policisë...

TIRANË, 26 Mars/ATSH/ - Kryeministri Edi Rama në një takim me efektivët e policisë, vlerësoi si heronj 5 efektivët që shmangën grabitjen në Fier...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA