Ballina Etiketimet Gjici

Etiketim: Gjici

Safet Gjici udhëheq me rezultat të thellë garën në bashkinë Kukës

TIRANË, 1 korrik /ATSH/ - Në bashkinë e Kukësit vijon procesi i numrit të votave ku nga 88 kuti janë numëruar deri më tani...

Dyert e bashkisë Kukës të hapura për medien

TIRANË, 25 qershor /ATSH/ - “Dyert e bashkisë Kukës do të jenë të hapura për median", kështu deklaroi sot gjatë një takimi me komunitetin...

Gjici: Bashkëqeverisje me kuksianët, ndërhyrje të shumta në Kalimash

TIRANË, 25 Qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Kukësit, Safet Gjici ka premtuar bashkëqeverisje me kuksianët për “Bashkinë që duam”. Gjici...

Kukësi me qendër të specializuar për turizmin

TIRANË, 24 qershor /ATSH/ - "Kukësi do të ketë një qendër të specializuar për turizmin, ku çdo turist do të gjejë informacion të detajuar...

Gjici: T’i kthejmë bashkinë qytetarëve, projekte për zhvillimin e Kukësit

TIRANË, 22 qershor/ATSH-Maela Marini/ "Qeveria e ka kthyer vëmendjen tek Kukësi, por tani ka ardhur koha të bëjmë gjithçka për t'ia kthyer bashkinë qytetarëve,...

FOTO/ Kukësi me shëtitore të re në breg të liqenit

TIRANË, 22 qershor /ATSH/ - "Kukësi do të ketë shëtitoren në breg të liqenit, projekt që do jetëzohet në bashkëpunim me ekspertë sllovenë", -...

Gjici: Bashkë drejt 30 Qershorit për transformimin e Kukësit

TIRANË, 18 qershor /ATSH/ - “Tashmë kanë mbetur edhe 13 ditë, që Kukësi të ecë me një tjetër ritëm, atë të zhvillimit”, theksoi Safet...

Gjici: Kompanitë minerare, jo më “gjoba xhepi”, bashkëpunim për investime

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialsite për bashkinë e Kukësit, Safet Gjici ka takuar banorët e Malziut, ku tha, se kompanitë...

Kukës, Gjici: Kalisi do të ketë rrugë dhe rezervuar vaditës

TIRANË, 7 Qershor /ATSH/ - Njësia administrative Kalis në bashkinë e Kukësit do të ketë rrugë dhe rezervuar vaditës. Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë...

Safet Gjici, kandidat për kryetar bashkie në Kukës

TIRANË, 5 prill/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama prezantoi sot Safet Gjicin, si kandidat për kryetar bashkie në Kukës për zgjedhjet e 30 qershorit. "Ka ardhur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA