Ballina Etiketimet Gazmend Bardhi

Etiketim: Gazmend Bardhi

Bardhi: Votuesit për herë të parë kanë në dorë Shqipërinë

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Sekretari i përgjithshëm i PD dhe drejtuesi politik në qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi ka zhvilluar një takim me të...

Bardhi: Provat e presidentit të qarta, Gjonaj duhet të japë llogari...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi reagoi pas deklaratës së ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj. "Në vend që të mashtrojë...

Bardhi: SPAK, mekanizmi i duhur për t’i dhënë fund pandëshkueshmërisë së...

TIRANË, 25 nëntor /ATSH/ Gazment Bardhi sekretar i përgjithshëm i Partisë Demokratike në një konferencë për mediet përshëndeti ngritjen e SPAK-ut dhe tha se...

Kushtetuesja, Bardhi: Komisioni i Venecias nuk jep vendime, Shqipëria nuk mund...

TIRANË, 21 nëntor /ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, ka reaguar në emër të kësaj të fundit lidhur me çështjen e Gjykatës Kushtetuese. Bardhi...

Bardhi: Ndëshkimi i zyrtarëve të lartë, një nga kushtet e Bundestagut...

TIRANË, 28 tetor /ATSH/ - Partia Demokratike ka publikuar shkresën nëpërmjet të cilës Prokuroria e Përgjithshme i ka kthyer përgjigje “Për miratimin e rezultateve...

Bardhi: Prokuroria gënjeu për shenjat e gishtërinjve të Agim Kajmakut

TIRANË, 5 shtator/ATSH/ Në një dalje për mediet nga selia e Partisë Demokratike, sekretari i përgjithshëm i kësaj force politike, Gazment Bardhi akuzoi Prokurorinë...

Propozimi i Ramës për zgjidhjen e krizës, reagon PD

TIRANË, 23 Mars /ATSH/ - Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama i cili nga Sheshi “Nënë Tereza” u shpreh se nëse...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA