Ballina Etiketimet Futboll

Etiketim: futboll

Netflix: Një dokumentar tjetër për Pelen

RIO DE ZHANEIRO, 15 janar /ATSH-AFP/ - Pele dhe Netflix njoftuan publikimin në muajin shkurt të një dokumentari të ri, që ka të bëjë...

Mustedanagiç: Ekipet përfaqësuese rajonale, themelet e të ardhmes së futbollit

https://www.youtube.com/watch?v=fG8qt2lSMk4&feature=emb_logo TIRANË, 15 janar /ATSH/ Turneu i përfaqësueseve rajonale për moshat U-13, U-14 dhe U-15 ku marrin pjesë ekipet përfaqësuese rajonale të Tiranës, Durrësit, Fierit,...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19 / FSHF publikon datat dhe...

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Kupa e Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19 pasi ka përmbyllur ndeshjet e turit të parë që u zhvilluan me...

Statistikat/ FSHF publikon skuadrat dhe lojtarët me më shumë driblime në...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar sot statistikat e lojtarëve dhe skuadrave që kryejnë më shumë driblime në Kategorinë Superiore. "Nga...

Turneu i rajonaleve, Mema: Të rinjtë e kampionatit, produkt i punës...

https://www.youtube.com/watch?v=s7GmYaWQLSc&feature=emb_logo TIRANË, 12 janar /ATSH/ Ka nisur ditën e sotme turneu i ekipeve përfaqësuese rajonale për moshat U-13, U-14 dhe U-15. Pjesë e këtij turneu...

Shqipëria e futbollit tërheq vëmendjen europiane

TIRANË, 12 janar /ATSH/ Shqipëria e futbollit ka qenë në qendër të vëmendjes së UEFA-s në javët e fundit. Sigurisht, vendimi i Komitetit Ekzekutiv të...

Moti i keq/ Komiteti Ekzekutiv i FSHF vendos shtyrjen e rifillimit...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ Komiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit ka vendosur ditën e sotme shtyrjen e rifillimit të aktivitetit për Kategorinë e...

FUTBOLL – Messi bëri paraqitjen e 500-të për Barcelonën

BARCELONË, 7 janar /ATSH-AA/ - Futbollisti argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, bëri paraqitjen e 500-të për klubin në Ligën e Parë të Spanjës (La...

Java e 12 e Superligës/ Vllaznia barazon 1-1 me Tiranën, Teuta...

TIRANË, 30 dhjetor /ATSH/ -Ditën e sotme janë luajtur ndeshjet e javës së 12-të të Superligës. Ndeshja kryesore e kësaj jave ishte sfida klasike Tirana-Vllaznia,...

Kursi i përgatitësit atletik, FSHF sjell përvojën më të mirë të...

TIRANË, 22 dhjetor /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur në fillim të muajit dhjetor kursin e përgatitësit atletik, një mundësi e shkëlqyer për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA