Ballina Etiketimet Fotogaleri

Etiketim: Fotogaleri

FOTOGALERI/ Parada RETRO në Ditën e Europës

TIRANË, 9 maj /ATSH/ FOTOGALERI-

FOTOGALERI / Masat ndaj COVID-19, Tirana sot pas orës 13:00

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Pas orës 13:00 rrugët e Tiranës zbrazen edhe nga ata qytetarë që dalin për të bërë pazar apo për të punuar,...

FOTOGALERI- Operacioni i solidaritetit/ Përfundon shpërndarja e 500 pakove me ndihma...

TIRANË, 25 mars/ATSH/ Në bashkinë e Urës Vajgurore vijon operacioni i solidaritetit për familjet në nevojë, ku vetëm ditën e sotme janë shpërndarë 60...

FOTOGALERI/ Puka sot

TIRANË, 22 mars/ATSH/ Qyteti verior i Pukës i cilësuar një aventurë e bukur turistike e çdo stine sot është i boshatisur nga njerëzit dhe...

VIDEO-FOTOGALERI/ Fieri sot

FIER, 18 mars/ATSH/ Qyteti i Fierit vijon të jetë i boshatisur nga njerëzit në rrugët e tij edhe gjatë ditës së sotme. Gjithashtu në...

Fotogaleri/ Shpërndarja e librave falas në shkollat e Tiranës

TIRANË, 5 shtator /ATSH/ Vazhdon shpërndarja e librave falas në shkollat e Tiranës.  

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA