Ballina Etiketimet Feste kombetare

Etiketim: feste kombetare

Ruçi: Mirënjohje Austrisë, avokates së integrimit europian të Shqipërisë

TIRANË, 26 tetor /ATSH/ Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ka dërguar një letër urimi Kryetarit të Këshillit Kombëtar të Austrisë, Wolfgang Sobotka, me...

Festa Kombëtare e Francës, Meta letër Macron: Mbështetje Shqipërisë për integrimin...

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ Me rastin e Festës Kombëtare të Francës, Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka dërguar një mesazh urimi Presidentit të Francës,...

Foto/ Festohet në Tiranë Dita Kombëtare e Egjiptit

TIRANË, 28 qershor/ATSH/ - Përfaqësues të qeverisë shqiptare, ambasadorë dhe përfaqësues të misioneve diplomatike në Tiranë ishin sot të pranishëm në pritjen zyrtare në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA