Ballina Etiketimet “Ferdinand” dhe “Mendjet e vockla”

Etiketim: “Ferdinand” dhe “Mendjet e vockla”

COVID-19/KLP pezullon veprimtarinë në ambientet e punës: Çështjet emergjente me vendimeve...

TIRANË, 17 mars /ATSH/- Duke marr shkak nga situata e krijuar nga përhapja e pandemisë botërore të shkaktuar nga Covid-19 si dhe në kuadër...

FOTO/ Fundjava, dy premiera për publikun e vogël

TIRANË, 1 prill /ATSH/ - Fundjava teatrore për vogëlushët ishte mjaft argëtuese me dy shfaqjet me të reja për ta "Ferdinand" dhe "Mendjet e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA