Ballina Etiketimet Femra

Etiketim: femra

FOKUS – Rruga e gjatë e futbollit femëror

PARIS, 18 mars /ATSH-AFP/ - Futbolli nuk është për femra! Kjo aksiomë e ka patur të vështirë, përveç dy zhvillimeve të vogla pas Luftës...

Volejboll femra, “Mirdita” sfidon “Partizanin” në finalen e së dielës

TIRANË, 2 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/- “Mirdita” do të sfidohet me “Partizanin” në finalet e Kupës së Republikës në Volejboll për femrat. Skuadra nga Mirdita ka mundur...

Sport – Shqipëria U-17 e femrave, turne zyrtar në Serbi

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ - Kombëtarja U-17 e femrave, e drejtuar nga trajneri Nevil Dede do të marrë pjesë për herë të parë në...

SOCIALE – Selfie sensuale për të ngjitur shkallët e shoqërisë?

KANBERRA, 27 gusht /ATSH-DPA/ - Gratë bëjnë selfie sensuale për të garuar me njëra-tjetrën dhe të ngjiten në rangun social në një mjedis ekonomikisht...

Volejboll/ Kombëtarja e femrave mundet 3-0 nga Zvicra (FOTO)

TIRANË, 27 Gusht /ATSH/ -Kombëtarja e Shqipërisë në volejboll për femra u mund 3-0 (25-19, 25-22, 25-10) nga Zvicra, në ndeshjen e katërt eliminatore...

FUTBOLL – “AC Milan” hap të ri drejt futbollit të femrave

ROMË, 12 qershor /ATSH-AFP/ - Klubi prestigjioz italian "AC Milan" njoftoi blerjen e një ekipi futbolli për femra që do të marrë pjesë në...

Kombëtarja A e femrave miqësore me Malin e Zi dhe U-19...

TIRANË, 1 Qershor/ATSH/ -Kombëtaret A e femrave në futboll do të zhvillojë dy ndeshje miqësore ndaj Malit të Zi. Miqësoret, përfaqësuesja A do ti zhvillojë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA