Ballina Etiketimet Femijet

Etiketim: femijet

”PlusMe”, jastëku në formën e një pande për fëmijët me autizëm

TIRANE, 5 Prill /ATSH/ - Një jastëk në formën e një pande, i quajtur ''PlusMe'' është një pajisja më e re inovative eksperimentale, e...

Acidet yndyrore omega ndihmojnë fëmijët për t’u përqendruar

TIRANË, 3 Prill /ATSH/ - Fëmijët që kanë vështirësi në të nxënë mund të përmirësohen duke marrë acide yndyrore omega, që i ndihmojnë për...

“Përqafimi i kontrollit” qetëson fëmijët në momente zemërimi

TIRANE,13 Mars /ATSH/ - Ndonjëherë një përqafim i thjeshtë është i mjaftueshëm për të qetësuar fëmijët që janë të tensionuar dhe të mërzitur. "Përqafimi...

Fëmijët, të parët kur bëhet fjalë për të shpalosur talentet e...

TIRANE, 26 Shkurt/ATSH-Z.Tosku/-Fëmijët janë të parët që gëzojnë kur bëhet fjalë për të kaluar kohë me prindërit e tyre, pavarësisht kohës së vrenjtur, me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA