Ballina Etiketimet Femijet

Etiketim: femijet

Momente gëzimi/ Fëmijët e strehuar në Durrës ndezin bredhin e Krishtlindjeve

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ Fëmijët e familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit kanë filluar përgatitjet për festat e fundvitit, duke harruar sadopak...

FOTO/ Muzeu Historik solidarizohet përmes programeve edukative dhe argëtuese me fëmijët...

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Muzeu Historik Kombëtar vazhdon me aktivitetete edukative-argëtuese me fëmijët e familjeve të dëmtuara nga tërmeti. Muzeu Historik Kombëtar shkoi sot...

FOTO/Fëmijët sjellin atmosferën e festave të fundvitit

TIRANË, 3 dhjetor/ATSH/Edhe pse kthimi në normalitet duket i largët për të prekurit nga tërmeti, fëmijët janë ata që morën guximin të rikthejnë atmosferën...

Foto/Mbi 1500 fëmijë po marrin kujdes psiko-social në të gjitha pikat...

TIRANË, 3 dhjetor/ATSH/Më shumë se 1500 fëmijë po marrin kujdesin e duhur psiko-social nga 300 psikologë dhe punonjës socialë në pikat e emergjencës. Ministrja e...

FOTOGALERI-VIDEO/ Fillim dhjetori në Durrës, shkëlqim e shpresë në sytë e...

TIRANË, 1 dhjetor /ATSH/ - Dita e parë e dhjetorit ka ardhur plot diell sot ku dhe qytetit të Durrësit pas ditëve të trishta...

Foto/ Rëndësia e kursimit të ujit, fëmijët pjesë e programit edukues

TIRANË, 2 nëntor/ATSH/ Për trembëdhjetin vit radhazi, fëmijët janë bërë pjesë e programit mbi edukimin e tyre për rëndësinë e kursimit të ujit, aktivitet...

SHËNDETËSI – Shpiket aplikacioni që gjen sëmundjet e syve te...

TEKSAS, 13 tetor /ATSH-ANSA/ - Një aplikacion mund të gjejë te fëmijët ''syrin e bardhë'', një refleks brenda retinës që mund të jetë ''spiun''...

Kuvendi, prioritet çështjen e mbrojtjes së të drejtave të fëmijëve

TIRANË, 1 tetor /ATSH/ “Kuvendi dhe Qeveria e Shqipërisë e kanë prioritet çështjen e mbrojtjes së të drejtave të fëmijëve”, - deklaroi Kryetari i...

Foto/ Fundjava e fëmijëve të kryeqytetit në sheshin rekreativ te Pazari...

TIRANË, 30 shtator/ATSH/ Fëmijët e kryeqytetit kanë kaluar një fundjavë ndryshe përmes argëtimit dhe lojërave në sheshin rekreativ te Pazari i Ri. Kryetari i bashkisë...

Foto/Respektimi i rregullave të qarkullimit nis nga fëmijët e kryeqytetit

TIRANË, 28 shtator/ATSH/Fëmijët e kryeqytetit po mësojnë sjelljen në rrugë, rregullat e qarkullimit e si të jenë sa më të kujdesshëm dhe bashkëpunues. Falë Parkut...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA