Ballina Etiketimet Familje

Etiketim: familje

“Avaz i ulët i mishit për top”/ Familjet e Fran Krosit...

TIRANË, 1 tetor/ATSH/ Familjet e Fran Krosit dhe Dodë Krosit në Krujë do të vijojnë të marrin bonusin e qirasë nga qeveria shqiptare deri...

“Abuzuesit politikë të PD-së gënjejnë ditën me diell”/ Gjylameti: Familja Balla...

PD del sërish blof në Kombinat, Gjylameti: Familja Balla në Kombinat trajtuar me bonus qiraje dhe ndihma. Të papunët e PD duan të ngrihen...

Rritet me 8% numri i familjeve që përfitojnë ndihmë ekonomike në...

TIRANË, 5 shtator/ATSH/ Me shtrirjen e skemës së re të Ndihmës Ekonomik në vitin 2018 u larguan nga skema rastet abuzive dhe ndërkohë fondi...

Tërmeti i 26 nëntorit/ Nis puna për rindërtimin e shtëpisë së...

TIRANË, 4 gusht/ATSH/Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka njoftuar nisjen e punimeve per rindërtimin e shtëpisë së Enver Lloçit në Baldushk,  pas...

Këshilli bashkiak i Tiranës/ Miratohet rindërtimi i 150 ndërtesave të tjera...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Një lajm i mirë për të gjitha familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Pas tre mijë emrave të parë,...

Familja Alstafa gëzon sot një shtëpi të re falë kontributit vullnetar...

  https://www.facebook.com/edirama.al/videos/574649949908794/?t=3 TIRANË, 7 korrik/ATSH/ Familja Alstafa gëzon sot një shtëpi të re, falë kontributit vullnetar të mbledhur nga të gjithë punonjësit e Shërbimit të Transportit...

FOTOGALERI/ “U rrita me tavolinë pune dhe dashurinë për sahatin”, Alban...

TIRANË, 7 korrik/ATSH-Z.Tosku/ “Kush e mban ende mend, ajo ishte një orë tavoline dhe e kishin pagëzuar si Sahati i tavolinës "Tirana". Është ora...

Operacionet humanitare/ Prefekti Aliaj për ATSH-në: 90 familje u ndihmuan me...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Bashkitë e qarkut të Gjirokastrës vijojnë me shpërndarjen e ndihmave dhe ofrimin e asistencës për shtresat në nevojë, ku janë mbështetur...

Veliaj i dorëzon çelësat e shtëpisë së re familjes Allmuça në...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/Xhemal Allmuça dhe bashkëshortja e tij, Bajamja, të dy pensionistë, kishin pak shpresa se një ditë familja e tyre, me gjashtë anëtarë...

Operacionet humanitare/ Prefekti Aliaj për ATSH-në: 117 familje dhe të moshuar...

TIRANË, 5 qershor/ATSH/ Rreth 117 familje në nevojë dhe të moshuar u ndihmuan në qarkun e Gjirokastrës me ndihma ushqimore dhe medikamente. Prefekti i qarkut...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA