Ballina Etiketimet Falas

Etiketim: falas

Mbi 3200 aplikime për naftë falas/ Numri i nipteve shkon në...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Mbi 3 200 fermerë kanë aplikuar që prej 15 janarit për t'u bërë pjesë e skemës mbështetëse të qeverisë që parashikon...

Karburanti falas/ Skema e re ulë kostot e prodhimit dhe rrit...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Në të gjithë vendin vijojnë aplikimet e fermerëve me NIPT në portalin e-Albania për të përfituar naftën falas. Skema e re e...

10 ditë nga çelja e aplikimeve/ 3200 fermerë aplikojnë për të...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Kur kanë kaluar 10 ditë nga çelja e aplikimeve për të përfituar naftë pa taksa 3200 fermerë janë regjistruar për t'u...

Mbi 5 500 qytetarë kanë përfituar falas shërbimet e paketës së...

TIRANË, 22 janar/ATSH/ 5509 procedura kardiologjike janë kryer gjatë vitit 2020, pavarësisht situatës së pazakontë të pandemisë. Paketa e shërbimeve të kardiologjisë, ku përfshihen kryerja...

Lentet falas/ Dritë në sytë e afro 2 mijë gjyshërve që...

TIRANË, 29 dhjetor/ATSH/ Rreth 2000 të moshuar, që deri dje paguanin nga xhepi për lentet, i kanë përfituar falas ato gjatë 2020. Kryeministri Edi Rama...

Dializë falas pranë vendbanimit/ Rrëfimet e pacientëve që marrin shërbimin jetik...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/ Falë investimeve në aparatura, pacientët që kryejnë hemodializë e marrin këtë shërbim jetik falas afër vendbanimit të tyre. Kyeministri Edi Rama ndau...

iPhone 11 me probleme në ekran, zëvendësimi falas

KALIFORNI, 9  dhjetor /ATSH-ANSA/ - Kompania ''Apple'' ka nisur në një shkallë globale një program falas zëvendësimi për ekranet me defekt të iPhone 11,...

Ndihma juridike falas/ Përurohet një tjetër qendër në Pogradec, i shërben...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Në Pogradec u hap sot një tjetër qendër e ndihmës juridike falas që do t'i shërbejë qytetarëve dhe sidomos kategorive të...

Mbi 1300 pacientë përfituan falas shërbimin e dializës tetë muajt e...

TIRANË, 22 tetor/ATSH/ 1373 pacientë përfituan falas shërbimin e dializës gjatë periudhës janar-gusht 2020. Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm i Kujdesit Shëndetësor thotë se pacientët...

SHBA – Trump: Vaksina antiCovid-19 del para zgjedhjeve, falas për të...

UASHINGTON, 8 tetor /ATSH-ANSA/ - Ka shumë kompani në fazën përfundimtare të vaksinës, ne do ta kemi vaksinën në një kohë shumë të shkurtër,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA