Ballina Etiketimet Evakuim.ambasade

Etiketim: evakuim.ambasade

TURQI – Media: Evakuohet ambasada e Iranit në Ankara pas një...

ANKARA, 15 tetor /ATSH-AFP/ - Ambasada e Iranit në Ankara u evakua dhe rruga ku ndodhet selia e saj u kufizua trafiku pas alarmit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA