Ballina Etiketimet Erion Brace

Etiketim: Erion Brace

Braçe: Fundi i luftës në Afganistan, Shqipëria ka heronjtë e saj

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe u shpreh sot se i erdhi fundi luftës më të gjatë, asaj në Afganistan, ku dhe Shqipëria ishte...

Masat e reja antikovid, Braçe: Të domosdoshme, qytetarët të vaksinohen

TIRANË, 30 gusht/ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe theksoi sot se masat e reja kundër COVID janë të domosdoshme pas shthurjes dhe mosvaksinimit. "Cilido që është në...

Mbërritja e afganëve, Braçe: Këta njerëz shpëtuam

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar sot pas mbërritjes së 121 qytetarëve afganë në Shqipëri. Braçe është shprehur sot se këta ishin njerëzit...

Braçe: Mirënjohës punëtorëve që në 8 vite i ndryshuan faqen Divjakës

TIRANË, 25 gusht/ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe ka vlerësuar sot punëtorët, të cilët kanë bërë të mundur ndërtimin e shumë veprave infrastrukturore në zonën e...

Braçe i vë metrin rrugëve në Gradishtë e Gungas: Puna vlen,...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Zv/kryeministri, Erion Braçe ka reaguar sot ndaj disa komentuesve , të cilët janë shprehur se rrugët e shtruara në Gradishtë dhe...

Braçe, apel qytetarëve të vaksinohen: Vaksina nuk vret, virusi po

TIRANË, 19 gusht/ATSH/ “Vaksina nuk vret! Nuk ka vrarë kërrkënd deri tani! Virusi po, ka vrarë e vret ende”, u shpreh sot zv.kryeministri Erion...

Braçe: Shqipëria, pjesë e luftës në Afganistan dhe me dëshmorë

TIRANË, 16 gusht/ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe shprehet se Shqipëria gjithmonë e ka treguar se është kundër talebanizmit si mënyrë qeverisjeje dhe kulture dhe është...

Zjarri në Kalimash e Majën e Runës, Braçe: I vënë me...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe reagoi sot pas zjarreve në Kukës, duke u shprehur se janë zjarre të vëna me qëllim me dorë...

Braçe: Zjarret janë të gjitha të qëllimshme

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe u shpreh sot se, “zjarret në Shqipëri nuk janë prej ndryshimit të klimës. Temperatura e re pooo”. “Zjarret jo!...

Braçe: Në Shqipëri ka dy botë, ajo e kriminelëve me shkrepëse...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe u shpreh se në Shqipëri sot ka dy botë, e para, ajo e kriminelëve me shkrepëse në dorë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA