Ballina Etiketimet Dyfishim

Etiketim: dyfishim

Dyfishohen sulmet kibernetike në Europë

BRUKSEL, 11 qershor /ATSH-AA/ - Në vitin 2020, kur shërbimet dhe aktivitetet në internet u shtuan për shkak të pandemisë COVID-19, numri i sulmeve...

FOKUS – Biden: Dyfishojmë pranimin e refugjatëve

UASHINGTON, 4 maj /ATSH-ANSA/ - Presidenti i SHBA, Joe Biden njoftoi se ka vendosur për këtë vit numrin tavan prej 62 500 refugjatësh duke...

Nesër jepet paga 40 mijë lekë për 176 mijë familje

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Pagesa për të gjitha familjet që janë në vështirësi ekonomike është dyfishuar. Kështu u shpreh Kryeministri Rama gjatë komunikimit live mesditën e...

Dyfishohet numri i respiratorëve në Spitalin Infektiv

Tiranë, 18 mars/ATSH/-Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu gjatë komunikimit me publikun tha se po shtohen mjetet mbrojtëse dhe respiratorët në shërbimin...

SPANJË – Dyfishohet numri i italianëve në vendin iberik

ROMË, 28 janar /ATSH-ANSA/ - Kanë kaluar kuotën e 300 000 personave italianët, të cilët banojnë si rezidentë në Spanjë, thënë ndryshe dyfishi i...

PEKIN – Kina dyfishon numrin e aeroporteve

PEKIN, 11 dhjetor /ATSH-AFP/ - Kina parashikon thuajse një dyfishim të numrit të aeroporteve deri në 2035, datë në të cilën ajo do të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA