Ballina Etiketimet Durres-Tirane

Etiketim: Durres-Tirane

Monitorimi në akset interurbane në Tiranë, 63 masa administrative, pezullohen 23...

TIRANË, 2 gusht/ATSH/ Në rrugën interurbane Tiranë-Durrës, Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollet me radarë 24/7, për të parandaluar aksidentet rrugore. Duke filluar me rrugën...

Hekurudha Durrës-Tiranë, KKT miraton lejen e ndërtimit

TIRANË, 4 tetor/ATSH/ - Këshilli Kombëtar i Territorit miratoi në mbledhjen e djeshme lejen e ndërtimit të linjës hekurudhore Durrës-Tiranë dhe linjës hekurudhore për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA