Ballina Etiketimet Dpd

Etiketim: dpd

Përkeqësim i motit/ Drejtoria e Përgjithshme Detare apel subjekteve: Rrisni gatishmërinë...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme Detare njoftoi sot se, “duke filluar nga dita e sotme deri ditën e mërkurë në mesnatë, moti do...

Sekuestrohen mallra kontrabandë në doganën e Shkodrës

TIRANË, 8 shkurt/ATSH/ Strukturat e Administratës Doganore, dega Shkodër, sekuestruan një sasi të konsiderueshme mallrash të padeklaruara nga një subjekt privat. Sipas informacionit nga DPD,...

Pritet përkeqësimi i motit në bregdet/ Drejtoria Detare apel subjekteve për...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Për shkak të përkeqësimit të motit në tri ditët në vijim, Drejtoria e Përgjithshme Detare u kërkoi të gjitha subjekteve që...

Sekuestrohen 540 mijë paketa cigare në Hanin e Hotit

TIRANË, 11 janar/ATSH/ Strukturat e Administratës Doganore në bashkëpunim me Policinë e Shtetit sekuestruan një sasi prej 540 mijë paketa cigaresh kontrabandë, në degën...

Pika doganore e Kapshticës, e mbyllur edhe për automjetet/ Doganat informojnë...

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Doganave njoftoi sot mbylljen e Pikës Doganore të Kapshticës, duke theksuar se numri i lartë i rasteve...

Sarandë/ Kreu i Doganave kërkon rritjen e cilësisë së shërbimeve ndaj...

TIRANË, 8 tetor/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Doganave, Genti Gazheli, zhvilloi një vizitë në degën doganore të Sarandës, ku u njoh nga afër me...

Bllokohen 545 aparate celulare dhe 110 mijë euro cash në doganën...

TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Strukturat e Administratës Doganore në bashkëpunim me Policinë e Shtetit bllokuan 545 aparate celulare dhe 110.000 euro cash, në Degën Doganore...

Drejtoria Detare, riatdheson 37 detarë të bllokuar në kroçerat në Itali

TIRANË, 4 prill /ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme Detare nën kujdesin e ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku organizoi operacionin e kthimit në Shqipëri...

Koronavirusi/Ndalohet transporti detar nga të gjitha portet me Italinë e Veriut

  TIRANË, 9 mars/ATSH/ Pas konfirmimit të 2 rasteve të prekur me virusin COVID-19, Drejtoria e Përgjithshme Detare njofton se ndalohen të gjitha lëvizjet me...

Përkeqësimi i motit në bregdet pas 4 shkurtit/ Drejtoria Detare: Siguroni...

TIRANË, 2 shkurt /ATSH/- Drejtoria e Përgjithshme Detare me qendër në Durrës njofton sot se në datat 4-5-6 shkurt 2020 moti do të përkeqësohet. Zonat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA