Ballina Etiketimet Doza e dytë

Etiketim: doza e dytë

Mbi 90 mijë qytetarë janë vaksinuar me dozën e dytë antikovid

PRISHTINË, 18 korrik /ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar vetëm dy raste të reja me COVID-19 në Kosovë. Ndërsa nuk është shënuar...

Doza e dytë e vaksinës për pedagogët dhe mësuesit/ Manastirliu: Lehtësim...

- Mbi 40 mijë arsimtarë dhe edukatorë të vaksinuar - TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Vaksinimi i pedagogëve dhe mësuesve me dozën e dytë të vaksinës AstraZeneca...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA