Ballina Etiketimet Dispanceria

Etiketim: Dispanceria

Akreditohet Dispanceria, prej shtatorit do të kryhet edhe analiza D-Dimer

TIRANË, 13 gusht/ ATSH/ Në klinikën e specializuar për sëmundjet e mushkërive në Tiranë, apo siç njihet ndryshe Dispanceria, nga muaji shtator do të...

Standarde të reja te Dispanceria, flasin pacientët 

TIRANË, 10 mars/ATSH-Z.Tosku/ - Klinika e specializuar për sëmundjet e mushkërive në Tiranë, apo siç njihet ndryshe Dispanceria, është transformuar në një klinikë model...

Dje dhe sot/ Pas 25 vitesh transformohet Dispanceria

TIRANË, 21 shkurt/ ATSH/- Klinika e specializuar për sëmundjet e mushkërive në Tiranë, apo siç njihet ndryshe Dispanceria, që ofron shërbim të specializuar për...

Dispanceria transformohet në klinikë model të standardeve europiane

TIRANË, 20 shkurt/ATSH/- Klinika e specializuar për sëmundjet e mushkërive në Tiranë, apo siç njihet ndryshe Dispanceria, është transformuar në një klinikë model të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA