Ballina Etiketimet Defekte

Etiketim: defekte

”Bosch”: Me IA zero defekte në fabrikat tona

BERLIN, 16 mars /ATSH-ANSA/ - Pesëdhjetë fabrika të kompanisë ''Bosch'' në të gjithë botën do të miratojnë sisteme të kontrollit dhe menaxhimit të prodhimit...

OST riparon defektin/ Rikthehet energjia për banorët në disa zona të...

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë (MIE) bën të ditur se është riparuar avaria në linjën 110 kV Farkë - Ibë...

Dëmtime në linjat e tensionit të lartë në Shkodër/ OST: Vihet...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Operatori i Sistemit të Transmetimit bëri të ditur sot se është vënë në punë linja 220-10/1a Fierzë– Hec-Fang në të cilën...

Moti i keq, defekte në rrjetin elektrik të Shkodrës dhe Burrelit

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Si pasojë e motit të keq me erëra të forta në formë cikloni që ka vijuar edhe gjatë natës e orëve të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA