Ballina Etiketimet Dasme

Etiketim: dasme

Durrës/ Organizoi dasmë në kundërshtim me Aktin Normativ, gjobitet administratori i...

TIRANË, 25 korrik/ATSH/ Policia e Durrësit ka ndëshkuar me masë administrative 1 milion lekë administratorin e një lokali, pasi organizoi dasmë në kundërshtim me...

SOFT NEWS – Kur shtyn dasmën për… samitin e BE-së!

KOPENHAGË, 26 qershor /ATSH-DPA/ - Kryeministrja daneze, Mette Frederiksen, 42 vjeçe, do të rishikojë planet për martesën me partnerin e saj, Bo Tengberg për...

SOFT NEWS – Valltarë kozakë nga Putin për dasmën e ministres...

MOSKË, 18 gusht /ATSH-ANSA/ - Si dhuratë për dasmën e ministres së Jashtme austriake, Karin Kneissl, ku presidenti rus, Vladimir Putin është i ftuar,...

SOFT NEWS – Qindra policë të angazhuar për… dasmën e shefes...

VJENË, 18 gusht /ATSH-APA/ - Dasma e ministres së Jashtme austriake, Karin Kneissl, e Partisë së Lirisë, të ekstremit të djathtë, (FP) po paraqet...

SOFT NEWS – Putin i ftuar VIP në dasmën e shefes...

MOSKË, 16 gusht /ATSH-ANSA/ - Presidenti rus, Vladimir Putin do të jetë sot i ftuari VIP në dasmën e ministres së Jashtme austriake, Karin...

SOFT NEWS – Cipras: Atmosfera në drekën me Zaevin pothuajse si...

ATHINË, 18 qershor /ATSH-MIA/ - Klima ishte shumë e mirë në drekën me Zaevin, pothuaj si në dasmë, ishte komenti i Aleksis Ciprasit, sipas...

Hugh Grant martohet në fund të majit

TIRANË, 21 Maj/ATSH/.- Martesa e tij nuk do të jetë e krahasueshme me Dasmën Mbretërore, por do të ndodhë në Kensington dhe në rrethinat...

Harry dhe Meghan, gjithçka gati për dasmën mbretërore

-Carlo do të shoqërojë Meghan në altar- TIRANË, 18 maj/ATSH/.- Orët e fundit të përgatitjeve dhe provave të përgjithshme dhe pastaj në fund Meghan Markle...

LONDËR – Krizë familjare pak ditë nga dasma mbretërore

UINDSOR, 15 maj /ATSH-AFP/ - Babai i Meghan Markle mund të mos jetë i pranishëm në dasmën e vajzës së tij me princin Harry,...

Harry dhe Meghan ftojnë në dasmë edhe 1 200 qytetarë të...

TIRANË, 4 Maj /ATSH/ - Janë 1 200 qytetarë britanikë, të cilët do të kenë nderin të marrin pjesë në martesën mbretërore midis princit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA