Ballina Etiketimet Certifikata e vaksinimit

Etiketim: certifikata e vaksinimit

MSH prezanton certifikatën elektronike të vaksinimit kundër COVID-19

PRISHTINË, 22 shtator /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë njofton qytetarët e Republikës së Kosovës të cilët janë vaksinuar kundër COVID-19 se mund të shkarkojnë certifikatën...

Vitia: Certifikata e vaksinimit do të njihet shpejt nga të gjitha...

PRISHTINË, 31 gusht /ATSH/ Ministri i Shëndetësisë Arben Vitia ka thënë se sipas raporteve ditore sot më shumë ka pasur dalje të pacientëve nga...

Shqipëri-Hungari, hyn në fuqi marrëveshja për njohjen e certifikatave të vaksinimit...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Qytetarët shqiptarë dhe hungarezë, të cilët zotërojnë një certifikatë vaksinimi kundër COVID-19, mund të hyjnë nga sot në territoret e Shqipërisë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA