Ballina Etiketimet Cerciz Topulli

Etiketim: Cerciz Topulli

Gjirokastër, ekspozitë me portrete e dokumente kushtuar Çerçiz Topullit në 140-vjetorin...

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Në kuadër të aktiviteteve festive të organizuara me rastin e 140-vjetorit të lindjes së Heroit të Popullit Çerçiz Topulli u çel...

Rehabilitimi i sheshit “Çerçiz Topulli” në Gjirokastër/ Tjetër investim model i...

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Sheshi "Çerçiz Topulli" në Gjirokastër do të rikonceptohet plotësisht në harmoni me Pazarin historik, si dhe do ti japë zgjidhje parkimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA