Ballina Etiketimet Celsi

Etiketim: celsi

FUTBOLL – Chelsea bisedime me lojtarët për zvogëlimin e pagave

LONDËR, 18 prill /ATSH/ - Chelsea po zhvillon bisedime për zvogëlimin e pagave me të paktën 10%, sipas “Daily Mail”. Disa nga lojtarët më me...

MJEKËSI – Zbulohet ”çelësi” që përqendron vëmendjen në tru

MILANO, 2 shtator /ATSH-ANSA/ - Identifikohet në tru ''çelësi'' nervor që na lejon të përqendrojmë vëmendjen. Ai formohet nga tufa fibrash që lidhin korteksin cerebral...

FUTBOLL – Çelsi ndërpret bashkëpunimin me pesë futbollistë

LONDËR, 1 korrik /ATSH-AA/ - Menaxhmenti i klubit të Premier ligës angleze, “Çelsi” ka anuluar bashkëpunimin me pesë lojtarë, të cilët si lojtarë të...

FUTBOLL- Hazard te “Çelsi” deri në 2020, e konfirmon FIFA

TIRANË, 8 mars/ATSH/ - Apelimi i klubit të “Çelsit” ndaj FIFA-s për të ndërprerë  sanksionet e vendosura prej tyre për merkaton, janë hedhur poshtë...

FUTBOLL – Higuain kalon tek “Çelsi”

LONDËR, 23 janar /ATSH-AFP/ - Nënshkrimi i transferimit tek “Çelsi” i Gonzalo Higuain, sulmuesi që i ishte dhënë hua këtë sezon “Milanit” nga “Juventusi”,...

“Çelsi” i rrëmben talentin “Dortmundit” për 64 milionë euro

TIRANË, 2 janar/ATSH/ - Kristian Pulisiç është lojtari i ri i "Çelsit". Ai ka arritur marrëveshjen zyrtare me klubin nga Londra dhe tashmë do...

FUTBOLL – “Çelsi”: Fabregas i kërkon Hazard të qëndrojë

LONDËR, 20 korrik /ATSH-AFP/ - Mesfushori i "Çelsit", Cesc Fabregas ngriti lart figurën e shokut të tij të skuadrës, Eden Hazard duke vlerësuar se...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA