Ballina Etiketimet Cana

Etiketim: Cana

Rama ndan videon sensibilizuese të Lorik Canës: Higjienë, kufizim i kontakteve...

TIRANË, 10 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ndau sot një mesazh sensibilizues të kapitenit legjendar të kuqezinjve, Lorik Cana, lidhur me masat që duhen marrë...

Fondacioni “Lorik Cana 5”, fusha sportive edhe në qytetin e Vlorës

TIRANË, 16 prill/ATSH/ - Bashkia e Vlorës në bashkëpunim me fondacionin “Lorik Cana 5”, do të nisë së shpejti zbatimin e projektit për ndërtimin...

Cana, ambasador i shkëlqyer i vlerave më të mira njerëzore e...

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Kapiteni legjendar i Kombëtares kuqezi, Lorik Cana, është padyshim një nga personalitetet e spikatura të futbollit tonë dhe një...

“Fondacioni 5”, Rama: Lorik Cana, kapiteni që frymëzon

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/361405091330755/ TIRANË, 5 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ "Jam i bindur se nuk ka mbaruar historia e Lorik Canës si kapiteni që frymëzon", tha sot në mbrëmje Kryeministri Edi...

Meta uron Canën: Kapiteni që udhëhoqi Kombëtaren drejt arritjes më të...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ - Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana feston sot 35-vjetorin e lindjes. Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka nisur...

Cana sërish kapiten për promovimin e Shqipërisë turistike

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1239057069561929/ TIRANE, 11 Shkurt/ATSH/- Ish kapiteni Lorik Cana, nën drejtimin e të cilit kombëtarja shqiptare u kualifikua për herë të parë në kampionatin europian të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA