Ballina Etiketimet Buxheti 2021

Etiketim: buxheti 2021

Buxheti 2021/ Furnizim i shkollave shqiptare në diasporë, për të tretin...

TIRANË, 3 janar /ATSH/ -Shkollat shqiptare në diasporë furnizohen me libra falas për të tretin vit radhazi falë buxhetit të vitit 2021 për diasporën. Buxheti...

Buxheti 2021 historik, kthen krizat në mundësi të mëdha/ Spiropali: Shëndetësia...

TIRANË, 17 nëntor /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi se, “buxheti që ne kaluam në Kuvend dje me 84...

Buxheti 2021/ Bushati: Vitin e ardhshëm investime të mëdha për të...

TIRANË, 16 nëntor/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, deklaroi sot se vitin e ardhshëm do të kemi investime të mëdha për t’iu përgjigjur...

Rimëkëmbja ekonomike, rindërtimi dhe pandemia/ Kuvendi miraton me 84 vota buxhetin...

TIRANË, 16 nëntor /ATSH/ Kuvendi miratoi sot me 84 vota pro, 14 kundër dhe 1 abstenim projektligjin “Për buxhetin e vitit 2021”. Kuvendi gjithashtu miratoi...

Buxheti 2021/ Majko: Furnizim i shkollave shqiptare në diasporë, për të...

TIRANË, 5 nëntor /ATSH/ Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko deklaroi sot se, “buxheti i 2021-it do të vazhdojë të furnizojë shkollat shqiptare...

Buxheti 2021/ Karburanti për bujqësinë nuk do të ketë më asnjë...

TIRANË, 5 nëntor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot në Kuvend se, karburanti për bujqësinë nuk do të ketë më asnjë ngarkesë fiskale. Duke folur...

Kuvend/ Shqyrtohet në parim projektligji “Për buxhetin e vitit 2021”

TIRANË, 5 nëntor /ATSH/ Kuvendi shqyrton sot në parim projektligjin  “Për buxhetin e vitit 2021”. Për këtë projektbuxhet do të shprehen sot relatori Anastas Angjeli,...

Kuvend/ Buxheti i vitit 2021 shqyrtohet në seancën e datës 16...

TIRANË, 29 tetor /ATSH/ Konferenca e Kryetarëve vendosi shqyrtimin e projektligjit “Për buxhetin e vitit 2021” në seancën e datës 16 nëntor. "Konferenca e Kryetarëve,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA