Ballina Etiketimet Burrel

Etiketim: Burrel

Burreli me qendër moderne, drejt përfundimit investimi në sheshin “Ahmet Zogu”...

TIRANË, 7 korrik /ATSH – I. Vata/ Punimet për rehabilitimin e qendrës së qytetit të Burrelit, sheshit “Ahmet Zogu” dhe Parkut “Nëna Mbretëreshë, Geraldinë”...

FOTO-Burrel/ Përfundon ndërtimi i fushës së sportit në shkollën e mesme...

TIRANË, 12 maj /ATSH – I. Vata/ Bashkia Mat ka përfunduar ndërtimin e fushës së sportit në shkollën e mesme “28 Nëntori” në qytetin...

Agron Malaj: Matjanët do t’i bashkohen fitores së madhe të PS-së

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Në takimin elektoral të Partisë Socialiste në Burrel, morën pjesë kryetari i PS-së Mat, Hasan Pasha, kryebashkiaku Agron Malaj dhe...

Paketë masive investimesh/ Shqipëria të bëhet e ardhmja e çdo të...

TIRANË, 14 prill /ATSH – I. Vata/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se jemi gati për ta çuar Shqipërinë në një nivel tjetër. “Më vjen...

Po fitojmë terren ndaj pandemisë dhe rikthejmë të prekurit nga tërmeti...

TIRANË, 14 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama, gjatë një takimi me të rinj të Burrelit, tha se është shumë e rëndësishme që politika të bjerë...

Basha takon një grup grash në Burrel: Familja në qendër të...

TIRANË, 11 Prill /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bashkëbiseduar sot me gra të Burrelit për problemet që përballen...

Basha takime elektorale në Bulqizë e Burrel: Do garantojmë të drejtat...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi sot takime elektorale në Bulqizë dhe Burrel. Nga Bulqiza, Basha premtoi se “brenda 6 muajve...

Kryemadhi në Burrel: Angazhim qytetar për të mbyllur tranzicionin përfundimisht

TIRANË, 12 mars /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim në Burrel. “Në Burrel fillonte gjithmonë angazhimi, prezantimi dhe pastaj e mbyllnim...

Rehabilitohet parku “Mbretëresha Geraldinë” në Burrel, një nga më të vjetrit...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ I konsideruar si një nga lulishtet më të vjetra në Ballkan, parku i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel është rehabilituar tërësisht. Kryeministri Edi...

Ujësjellësi i ri në Burrel, përfitojnë 1400 banorë të tre fshatrave

TIRANË, 5 gusht/ATSH/- Rreth 1400 banorë të 3 fshatrave German, Midh dhe Kodër Cerre në bashkinë e Burrelit do të furnizohen vitin e ardhshëm...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA