Ballina Etiketimet Bundesliga

Etiketim: Bundesliga

Rikthehet Bundesliga/ Dortmund mposht Schalken, fitojnë dhe Hertha me Wolfsburg

TIRANË, 16 maj/ATSH/ -Futbolli është rikthyer sërish sot. Ka qenë Bundesliga gjermane kampionati i parë që ka rikthyer i pari magjinë e futbollit pas...

FUTBOLL – Bundesliga gjermane rinis më 16 maj

BERLIN, 7 maj /ATSH-DPA/ - Bundesliga dhe divizioni i dytë do të rifillojnë më 16 maj dhe do të përfundojnë në fund të muajit qershor, pasi...

FUTBOLL – Bajern Mynihu fiton Bundesligën e shtatë radhazi

MYNIH, 18 maj /ATSH-AFP/ - Me golat e fundit të shënuar në “Bundesligë” nga dyshja mitike Riberi-Roben, “Bajern Mynihu” fitoi sot në ditën e...

Mërgim Mavraj mbetet në Bundesliga 1, e kërkon Hanoveri

TIRANË, 2 Gusht /ATSH/ -Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare të futbollit, Mërgim Mavraj do të mbetet në Bundesliga 1 edhe për sezonin e ardhshëm, megjithëse...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA