Ballina Etiketimet Bullgar

Etiketim: bullgar

BULLGARI – Dhuna në familje do të ndëshkohet penalisht

SOFJE, 8 shkurt /ATSH- ANSA/ - Çdo formë e dhunës në familjet bullgare do të konsiderohet krim dhe do të ndëshkohet penalisht, sipas amendamenteve...

VJENË – Ulje emergjente e avionit me ministrin bullgar në bord

VJENË, 12 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Një linjë ajrore e kompanisë bullgare "Bulgaria air", me mbi 100 pasagjerë në bord, përfshirë edhe ministrin e Mbrojtjes,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA